پیشنهاد انی باباRecommended
خانه دانلود فیلم شرکت های برتر رسانه های خبری جهان

شرکت های برتر رسانه های خبری جهان

3/5

جهان به سمت اخبار حرکت می کند. از تصمیمات مبتنی بر پوشش بازارهای مالی و تحولات سیاسی گرفته تا تصمیمات مبتنی بر اخبار محلی یا گزارش های هواشناسی، اخبار به طور مستقیم و غیرمستقیم بر زندگی ما تأثیر می گذارد. اخبار در قالب های مختلف در دسترس و قابل دسترسی است: دیجیتال (محتوای اخبار آنلاین)، چاپی (روزنامه ها و مجلات) و پخش (تلویزیون و رادیو).

دسترسی مخاطب پارامتر مهمی هنگام ارزیابی پتانسیل تجاری شرکت های خبری است. با این حال ، خوب است که به خاطر داشته باشید که شرکت های خبری با سرمایه گذاری در مشاغل غیر خبری که ممکن است شامل نرم افزار، تجزیه و تحلیل داده ها و خدمات املاک و مستغلات باشد، بیشتر و بیشتر متنوع می شوند. سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری در شرکت های فقط خبری هستند باید با دقت کار کل شرکت را مطالعه کنند تا اطمینان حاصل کنند که فعالیت های آن در مشخصات سرمایه گذاری مورد نظرشان قرار دارد.

در اینجا برخی از برترین شرکتهای خبری جهان آورده شده اند که از نوامبر 2020 به ترتیب با کاهش رقم های موجود در بازار تنظیم شده اند .

نکات کلیدی:

  • شرکت های رسانه ای خبر طی دو دهه گذشته شاهد کاهش درآمد بوده اند زیرا درآمد آگهی ها و اشتراک ها از دست رسانه های خبری آنلاین رنج می برد.
  • رسانه های چاپی و روزنامه های محلی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند، زیرا اخبار پخش شده همچنان بر شبکه های اجتماعی و پخش جریانی صورت می گیرد و کمتر کسی به دنبال روزنامه های محلی می رود.

در اینجا ، ما لیست 10 بزرگترین شرکت های رسانه ای خبری با موضوعات عمومی را با توجه به محدودیت بازار از نوامبر 2020 قرار می دهیم.

1- شرکت نیوز کورپ

شرکت نیوز ( NWS ) یک شرکت خدمات اطلاعاتی و رسانه ای متنوع است. منتقدان استدلال می کنند که فاکس نیوز یک سخنگوی راست گرایانه دولت آمریکا است. این شرکت همچنین در بخش های برنامه نویسی شبکه کابلی، خدمات املاک و مستغلات دیجیتال انتشارات کتاب؛ و “سایر” (که شامل خدمات تلویزیونی پولی ، انتشار کتاب و سایر خدمات آنلاین است) نیز فعالیت دارد.

2) شرکت نیویورک تایمز

شرکت نیویورک تایمز یک شرکت رسانه ای جهانی است که مبتنی بر روزنامه نگاری است و دارای سیستم عامل های دیجیتال خاص خود است. ارزش این شرکت در حدود 6.8 میلیارد دلار برآورد شدهد است.

3) دیلی میل

Daily Mail and General Trust یک شرکت مستقر در انگلستان است که در سال 1922 تاسیس شده و در بورس اوراق بهادار لندن ثبت شده است . این شرکت صاحب روزنامه و ایستگاه های تلویزیونی و رادیویی است. این شرکت در سطح جهانی از طریق شرکت تابعه DMG World Events و DMG Information حضور چشمگیری دارد. همچنین در تجزیه و تحلیل داده ها، اطلاعات و سرگرمی ها نیز فعالیت می کند.

4) شرکت Tribune Media

Tribune Media یک شرکت پخش متنوع با کانال های تلویزیونی و دیجیتالی است که اخبار، سرگرمی ها و برنامه های ورزشی را ارائه می دهند. بیش از 40 ایستگاه تلویزیونی دارد و اداره می کند و WGN America آن فقط به بیش از 80 میلیون خانوار می رسد. این شرکت همچنین در سایر مشاغل رسانه ای، از جمله شبکه غذایی TV ، Classified Ventures و Mashable سرمایه گذاری استراتژیک انجام می دهد.

این شرکت و سایت ها و منابع خبری وابسته به آن ها با پوشش اخبار بدون سانسور و به موقع باعث محبوبیت خود در میان مخاطبان شده اند.

گزارش خرابی لینک
2020/11/14 56 بازدید بدون دیدگاه دانلود فیلم
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد