پیشنهاد انی باباRecommended
خلاصه داستان : داستان انیمیشن در یک شهر دوست داشتنی به نام “آگلی ویل” اتفاق می افتد که عروسک های زشت در آن زندگی می کنند. آگلی ویل جایی است که هر چه افراد غیر عادی تر باشند، مشهورتر هستند و خاص تر به نظر می رسند. همه چیز به صورت عادی پیش می رود تا اینکه عروسکی به نام موکسی و دوستانش تصمیم می گیرند که به سمت دیگر کوهی که در نزدیکی شهر آن ها قرار دارد، سفر کنند.
2020/07/09 1 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن جک پسری با قلب کوکی داستان در قرن نوزدهم میلادی روایت می شود. جایی که "جک" در یک روز سرد زمستانی بدنیا می آید و هوا به قدری سرد است که قلبش منجمد می شود. مادر او قلب او را با یک ساعت تعویض می کند و این ساعت به کار کردن ادامه خواهد داد، مگر اینکه "جک" عشق را درقلب خود حس کند. اما سرانجام "جک" با دختری آشنا می شود...
2020/07/08 2 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن انیمیشن پرنسس قو اسرار سلطنتی محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی Richard Rich در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن انیمیشن پرنسس قو اسرار سلطنتی بازیگرانی چون Grant Durazzo، Jayden Isabel، Kellen Goff، Nina Herzog، و... به ایفای نقش پرداخته اند.
2020/07/08 1 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن پونی کوچولو دروازه ستارگان محصول کشور کانادا و در ژانر انیمیشن ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی در سال 2010 ساخته شده است. در انیمیشن پونی کوچولو دروازه ستارگان بازیگرانی چون Andrea Libman، Ashleigh Ball، Tabitha St. Germain، Tara Strong، و... به ایفای نقش پرداخته اند.
2020/07/08 2 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن توییتی و سفر به دور دنیا در 80 روز محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی Charles Visser در سال 2000 ساخته شده است. در انیمیشن توییتی و سفر به دور دنیا در 80 روز بازیگرانی چون Jeff Bennett، Joe Alaskey، Julie Bernstein، Steven Bernstein، و... به ایفای نقش پرداخته اند.
2020/07/08 2 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : به مسائل خنده داری در یک مزرعه می پردازه و هربار گوسفندها با چیزهایی روبرو می شوند و برای حل آن ها دست به کارهای خنده داری می زنن. در آخر بره ناقلا بانقشه های بامزه ش اون مسائل رو حل میکنه. انیمیشن فوق العاده زیبا و دیدنی بره ناقلا یه انیمیشن فانتزی و بی کلامه که حسابی جذاب و پر طرفداره. شخصیتهای کارتون بره ناقلا"بره ناقلا"،گوسفند زبل و باهوشیه که اسمش "شانه" و همیشه لحظه ی آخر خرابکاریای دوستای خنگش رو درست میکنه .
2020/07/07 2 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : دامبو بچه فیلى در یک سیرک است که به خاطر گوشهاى بیش از حد بزرگش مسخره و تحقیر مىشود. او به کمک بهترین دوستش، «تیمونى» و چند کلاغ، متوجه می شود که مىتواند با این گوشها پرواز کند، ستارهى سیرک شود و…
2020/07/07 4 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن کاپیتان شارکی محصول کشور آلمان و در ژانر انیمیشن ، اکشن می‌باشد و به کارگردانی Hubert Weiland در سال 2018 ساخته شده است. در انیمیشن کاپیتان شارکی بازیگرانی چون Anton Petzold، Jule Hermann، Julian Manuel، Norman Endres، و... به ایفای نقش پرداخته اند.
2020/07/07 1 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن جوجه اردک زشت محصول کشور انگلستان و در ژانر انیمیشن ، خانوادگی می‌باشد و به کارگردانی David Elvin در سال 1997 ساخته شده است. در انیمیشن جوجه اردک زشت بازیگرانی چون Christian Campbell، Jon David Bush، Michael Bell، Peter Bayliss، و... به ایفای نقش پرداخته اند.
2020/07/07 0 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود
خلاصه داستان : انیمیشن تخت‌خواب سحرآمیز (Bedknobs and Broomsticks) محصول کمپانی «والت دیزنی پیکچرز» به حساب می‌‎آید، با بودجه ۶.۳ میلیون دلاری ساخته ‌شده و در گیشه سینماهای سرتاسر جهان به‌ فروش ۳۷.۹ میلیون دلاری رسیده‌است. این فیلم در جشنواره‌های مختلف، موفق به دریافت جوایز متعددی شده که از آن جمله می‌توان به کسب جایزه بهترین جلوه‌های ویژه بصری در چهل و چهارمین دوره مراسم اسکار اشاره کرد.
2020/07/07 1 بازدید بدون دیدگاه انیمیشن
ادامه و دانلود